قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت بهین طرح بکر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وبسایت ‏شرکت بهین طرح بکر و استفاده از خدمات آن در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه خدمات شرکت بهین طرح بکر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت بهین طرح بکر چه به صورت رایگان و چه با مبلغ اقدام نماید.

قوانین مربوط به رعایت حریم شخصی

شرکت بهین طرح بکر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. این شرکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق این وبسایت مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و ویدئوها، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط این شرکت جزئی از اموال شرکت بهین طرح بکر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شرکت بهین طرح بکر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این شرکت محفوظ می‏‌دارد.

برخی نکات

  • کاربران هنگام ثبت سفارش خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است اشتباه یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع خدمات خواهد شد.
  • شرکت بهین طرح بکر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد وبسایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این وبسایت باشند مانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و … را نمی پذیرد.